Olympos ATV Turu

Rehber eşliğinde gerçekleşen mükemmel bir tur sonrasında, hem bölgeyi tanıyabilir hem de unutulmaz bir aktivite ile gezi planlaması içerisinde olabilirsiniz

Olympos ATV Turu

Olympos’ta yapılacak etkinlikler içerisinde Olympos ATV turu gerçekten üzerinde durulması gereken mükemmel bir aktivitedir. Tatil için Olympos ağaç evler tercihi pek çok kişi için verilmiş isabetli bir karardır. Doğal güzelliklerin ve tarihi bütünlüğün bir arada olduğu yerde unutulmaz bir gezinti için bu etkinliği mutlaka değerlendirmeniz gerekmektedir. Özellikle çevreyi keşfetmek ve yorulmadan gezmek istiyorsanız, kullanışlı rahat ATV araçları size bu konuda yardımcı olacaktır.

Rehber eşliğinde gerçekleşen mükemmel bir tur sonrasında, hem bölgeyi tanıyabilir hem de unutulmaz bir aktivite ile gezi planlaması içerisinde olabilirsiniz. Yaklaşık 1- 1:30 saat süren bu tur esnasında, çevreyi tanımanız ve muhteşem güzellikleri görmeniz çok daha kolay olacaktır. Uygun kişi başı ücretleri ile mükemmel bir gezi ve etkinlik burada sizi beklemektedir. Tatil için bu bölgeyi tercih ettiğinizde, ATV turu ile bölge hakkında daha çok fikir sahibi olabilirsiniz. Muhteşem güzellik ve görselleri yakından görmek için, bu tur maceralı bir etkinlik olarak size yardımcı olacaktır.

Rezervasyon Formu

Tesis Özellikleri

  • Wifi
  • Yıkama Hizmetleri
  • Klima
  • Bar & Restaurant
  • Otopark

Sorularınızı Cevaplayalım?

+90 536 990 77 49 Hergün 9.00 - 21.30
Hemen ARA
+90 536 990 77 49
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi