TEKNE TURLARI

Olympos ve çevresinde katılabileceğiniz tekne turları

Olympos Tekne Tuları

Antalya sahilleri yalnız ülkemizin değil tüm dünyanın ortak güzellik mirasıdır. Buradaki güzellik kavramını doğal ve tarihi olarak adlandırmak mümkün. Antalya’nın güzelliklerini deniz tarafından keşfetmek ise tekne turları ile insanlara farklı bir görüş açısı sağlıyor. Tatil özlemi duyanlar için ise üç farklı seçenek ve güzergâh tavsiye edilebilir. Bu güzergâh ve tekne turu fırsatlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

İşinde uzman olan kaptan mürettebat ve rehber eşliğinde gerçekleşen tekne turları, unutulmaz bir tatil fırsatını karşınıza çıkarıyor. Antalya ve hatta dünyanın en güzel yerlerine bir de bu açıdan bakın.

Olympos Koylar Tekne Turu

Antalya’nın Kumluca Beldesi’ne bağlı olan Olympos mutlaka görmeniz gereken güzel yerlerden biridir. Yeşil ve mavi tonların buluştuğu yerde sizi muhteşem bir kumsal beklemektedir. Olympos tekne turu ise burada geçireceğiniz tatili bambaşka bir görüş açısı ve boyuta taşıyor.

Tura katılmak için bir gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız ve sabah saat 09:00’da Pansiyonda hazır olmanız gerekir. Olympos plajından saat 10:30’da başlayan yolculuğunuz Akşam 17:30’a kadar sürecektir. Bu zaman zarfında içecek ve meyve ikramının yanı sıra öğle yemeği ikramı bu turu daha eğlenceli ve nitelikli hale getirmektedir. Cennete örnek göstereceğimiz bu güzellikleri mutlaka yerinde görmelisiniz. Sazak Koyu, Ceneviz Limanı, Çoban Limanı, Akvaryum ve Mağaralar, tüm ihtişamı ile keşfedilmek için sizi bekliyor olacak

Olympos tekne turu esnasında kişi başı ücret 100-130 TL olup, öğle yemeği ve daha sonrasında çay ve meyve ikramı bu ücrete dâhildir. Hem hesaplı hem de unutulmaz bir tatil etkinliği sizi bekliyor.

Suluada Tekne Turu

Antalya Körfezi’nin en Batı ucunda bulunan Suluada, özellikle tatlı su kaynakları ve doğal güzellikleri ile ününü tüm dünyaya yaymıştır. Gelidonya burnuna 7 km uzaklıkta bulunan bu adaya düzenlenen turlar, Tatil için bu bölgeye gelen insanlara inanılmaz bir gezi fırsatı sunmaya devam etmektedir.

Tura katılmadan bir gün önce rezervasyon yaptırmalı ve saat 09:45 gibi pansiyonda hazır olmanız gerekmektedir. Buradan sizi alacak olan servis sizi Adrasan Plajı’na götürecek ve saat 10.00’da Suluada tekne turu burada başlayacaktır. Adrasan, Deniz Feneri, Hacivat-Karagöz Kayaları ve Amerikan Koyu, buradaki uğrak yerleri olurken Suluada tanıklık edeceğiniz en ilginç ve güzel ada olarak hatıralarınızda yer alacaktır. Saat 17:30’a kadar sürecek olan bu tur esnasında çok önemli güzelliklere tanıklık edeceksiniz.

Suluada tekne turu ücreti kişi başına 100-130 olarak karşımıza çıkmaktadır. Öğle yemeği ve sonrasındaki çay ve meyve ikramı ise bu ücrete dâhildir.

Kekova - Batıkşehir Tekne Turu

Antalya’nın Demre ilçesinin yakınında bulunan Kekova adası, kayalık bir yapıya sahiptir. Kaleköy ve Üçağız yakınlarında bulunan bu güzel ve küçük ada, tekne turu için çok müsait ve güzel bir yerdir. Tatil için bu bölgeye gelen insanların tercihi olan Kekova tekne turu doğru bir karar ve unutulmaz bir tercih olarak insanların hafızasında kalmaktadır.

Eğer bu tura katılmak istiyorsanız bir gün öncesinden rezervasyon yaptırıp sabah 08:30’da Pansiyonda hazır olmanız gerekir. Bu saatte servis sizi alıp Demre yat limanına götürecektir. Saat 10:00 da başlayıp 17:30’a kadar sürecek olan bu tur esnasında Kaleköy, Burç koyu, Gökkaya koyu ve Hamidiye koyu uğrak yerleriniz olacaktır. Likya, Bizans ve Roma döneminden eserleri bünyesinde barındıran bu güzel yeri tekne turu ile yakından görmelisiniz.

Kekova tekne turu fiyatı kişi başı 120-150 TL olup civarında, öğle yemeği, çay ve meyve ikramı bu fiyatlara dâhildir.

Rezervasyon Formu

Tesis Özellikleri

  • Wifi
  • Yıkama Hizmetleri
  • Klima
  • Bar & Restaurant
  • Otopark

Sorularınızı Cevaplayalım?

+90 536 990 77 49 Hergün 9.00 - 21.30
Hemen ARA
+90 536 990 77 49
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi