Bayrams Ağaç Evleri


BAYRAMS AĞAÇ EVLERİ

Muhteşem doğası ve tarif edilemez güzellikleri ile Olympos bütün ihtişamı ile sizi bekliyor. Doğanın en güzel yerinde ve kendinizi harka hissetmenizi sağlayacak noktada Olympos ağaç evler, size ve isteyen herkese müthiş imkânlar sağlıyor. Çam ağaçları ile iç içe ve portakal bahçelerine yakın konumda 140 kişiyi ağırlayacak konaklama alt yapısı, size unutulmaz bir tatil fırsatı sağlıyor. Şehrin gürültüsünden ve yoğun trafiğinden uzaklaşmak istiyorsanız, burada hazırlanan fırsatlar tam da size hitap ediyor.

Olympos’ta kaldığınız süre içinde yemek konusunda da herhangi bir tereddüt yaşamayacaksınız. Konaklama yerleri mükemmel olduğu gibi, zengin seçenekli kahvaltı ve açık büfe akşam yemeği tüm misafirlere ücrete dâhil olarak ikram edilmektedir. Binaların ve kalabalık otellerin içine sıkışmış bir tatil anlayışından uzak kalmak isteyenlere çok önemli fırsatlar burada.

Olympos ağaç evler, farklı ve özel alternatiflerle karşınızda. İki ya da üç kişilik ağaç evler(duş ve tuvaletler ortak) konaklama için ideal tercihler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tercihleriniz sınırlı değil oldukça geniştir. Özellikle bu ortamda bile konfor arayanlar için 70 adet Bungalov ( duş ve tuvaletli) seçeneği bulunmaktadır.

  • Büyük Odalar
  • Sabah & Akşam Yemeği
  • Duş & Wc
  • Wi-fi
  • Kasa

Bayrams Kahvaltı & Akşam Yemeği

Bayrams farkıyla tatil tercihini seçenler için kahvaltı ayrıcalıklı bir etkinlik ve lezzet. Klasik kahvaltı anlayışı ile farklı seçenekler burada sizi bekliyor. Değişik şekillerde pişirilmiş yumurta, Türk usulü kahvaltı lezzetleri ve meyveli yoğurt seçenekleri sizi bekliyor.

Ücrete dâhil olan bir diğer seçenek akşam yemeği, sevdiklerinizle geçireceğiniz tatili başka bir boyuta taşıyor. Tavuk ve balık gibi lezzetlerin yanı sıra 5 farklı vejetaryen Türk yemeği menüsü ile seçenekler gerçekten çok çeşitli olarak karşınıza çıkmaktadır.

Öğle yemeği ücrete dâhil olmamakla beraber bu öğünde yine size uygun ve lezzetli seçenekler sunulmaktadır. Yaratıcı ve yetenekli şefimiz size bu konuda marifetini gösterecektir. Buna mukabil olarak, Bayrams’ın meşhur tavuklu sandviçi, vejetaryen sandviç çeşidi ve patates kızartması bu öğünde alternatif lezzetler olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz yine de şefimize sorup farklı lezzetleri talep edebilirsiniz.


Rezervasyon Formu

Tesis Özellikleri

  • Wifi
  • Yıkama Hizmetleri
  • Klima
  • Bar & Restaurant
  • Otopark

Sorularınızı Cevaplayalım?

+90 536 990 77 49 Hergün 9.00 - 21.30
Hemen ARA
+90 536 990 77 49
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi