Tüplü Dalış

Berrak bir deniz ve temiz deniz tabanı ile Olympos bölgesinde tüplü dalış yapmak inanılmaz zevkli

Olympos Tüplü Dalış

Tatil için Bayrams mükemmel bir tercih. Burada tatil yapmak ce özellikle farklı aktivitelerden faydalanmak çok kolay. Tüplü dalış etkinliği bu aktivitelerden biridir. Berrak bir deniz ve temiz deniz tabanı ile Olympos bölgesinde tüplü dalış yapmak inanılmaz zevkli. Karetta kaplumbağaları ile inanılmaz bir deneyim yaşamak ve aynı ortamda dalış yapmak gerçekten inanılmaz bir aktivite olacaktır. Bu muhteşem fırsatı bulabilmek adına dalış konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak önemli. Eğer bu konuda tecrübeniz yoksa üzülmeyin. Hem ders hem de kapsamlı bir beceri geliştirme niteliğinde eğitim dalış imkânı bulunmaktadır.

Tecrübesizler Tüplü Dalış

Dalış konusunda tecrübesiz olanlar için gerçekleşen bu uygulama 25-30 dk. sürmektedir. Bu süreçte 5 metre derinliğe kadar inebilir ve bu güzel ortam ile tanışabilirsiniz. Tecrübesizler için yapılmış olan bu dalış programı şu şekilde gerçekleşiyor; saat 14:31 gibi Olympos çıkışı gerçekleşiyor ve siz değerli müşterilerimizi Adrasan ’da bulunan dalış merkezine götürüyoruz. Bu esnada dalgıç ekipmanları, dalış bilgileri ve dalgıç teknik malzemeleri konusunda size bilgi verilmektedir. Dalgıç eğitmenleri tarafından aldığınız yardımla kuşanma işlemi gerçekleşiyor. Dalış öncesi, dalış esnası ve sonrasında bir eğitmen sadece sizinle ilgileniyor. Kulak eşitlemesi ve nefes alıp verme konusunda sizi sürekli ikaz eden uzman eşliğinde dalış işlemi gerçekleşiyor. Bu olağanüstü tecrübeden sonra saat 18.00’da Olympos’a varan servisimizi kullanabilirsiniz ya da Adrasan’da kalıp tatilinize devam edebilirsiniz

Tecrübeliler Tüplü Dalış

Adrasan tüplü dalış için en uygun bölgelerden biridir. Hem çok çeşitli deniz canlıları görmek hem de net bir görüntü ile dalış gerçekleştirmek istiyorsanız bu bölgeyi tercih etmeniz çok isabetli olacaktır. Tatil için Olympos ağaç evler mükemmel bir tercih olurken, aktiviteler konusunda Adrasan dalış etkinliği yine çok iyi bir tercihtir. Her sabah saat 09:00’da ofisimizden dalış merkezine giden servis araçlarımız size ulaşım konusunda yardımcı olacaktır. Farklı dalış noktaları sizin tercihinize sunulurken hava durumuna göre tercihinizi yapabilirsiniz. Ortalama olarak 10 farklı canlı türü görebilirsiniz ve eğer şansınız varsa Karetta bu canlılardan biri olabilir. 14:30 itibarı ile servisimiz Olympos’a dönüş gerçekleştiriyor. Dilerseniz siz Ardahan’da kalıp tatilinize burada devam edebilirsiniz.

Rezervasyon Formu

Tesis Özellikleri

  • Wifi
  • Yıkama Hizmetleri
  • Klima
  • Bar & Restaurant
  • Otopark

Sorularınızı Cevaplayalım?

+90 536 990 77 49 Hergün 9.00 - 21.30
Hemen ARA
+90 536 990 77 49
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi