SIKÇA SORULAN SORULAR

Olympos ile ilgili sıkça sorulan soruları ve cevapları sizin için derledik.

Antalya'dan Olympos'a gelmek için en yakın büyük otobüs terminali Antalya'dadır. Antalya'dan ana yolda bulunan Olympos durağına varmak yaklaşık bir buçuk saat sürer. Antalya'dan Kaş istikametine doğru giden otobüslerden birine binmelisiniz. Otobüsler her yarım saatte bir Antalya Otogarından kalkmaktadır. Bu istikamete giden otobüsler Batı Antalya Tur, Çiçek Tur ve Kumluca Seyahat tarafından işletilmektedir.

Fethiye'den veya Sahil Yolundan Olympos'a gelmek için...Fethiye'den Antalya istikametine doğru saat başı otobüs kalkmaktadır. Otobüsten ana yol üzerindeki Olimpos (Olympos) durağında inmelisiniz.Olimpos Durağı buradan Olimpos'a inen minibüslere binmeniz gerekmektedir. Yol yaklaşık olarak 11 km dir. Minibüs sizi kapımıza kadar getirecektir. Sadece burda ineceğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Kış aylarında anayoldan Olimpos (Olympos) inen servis bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, bizi arayın. Sizi Bayrams a ulaştırırız...
Pansiyonumuzun denize uzaklışı 400m kadardır. Olympos'ta denize ulaşım için Olympos antik kentini yürüyerek geçmek gereklidir.

Olympos'ta denize en yakın mesafede olan pansiyon zaten 300m uzaklıktadır.
Olympos Antik Kenti'ne araç girişi yasaktır. Bu nedenle denize araçla ulaşmak mümkün değildir. Antik Kent girişinde ki otoparka aracınızı parkedip 10 dk'lık yürüyüşle denize ulaşabilirsiniz.
Olympos Antik Kenti malesef Türkiye'de ki bütün müze ve ören yerleri gibi ücretlidir. Müze Kart geçerlidir.

Ayrıca Olympos'a tatile gelenler için Plaj kart uygulaması bulunmaktadır. Alacağınız 1 plajkart ile 10 defa giriş yapabilirsiniz. Bunun ücretide 2021 itibariyle 40 TL'dir.
Olympos'ta eczane ve ATM bulunmamaktadır.

En yakın ATM ve Eczane Adrasan'da bulunmaktadır. 11 km uzaklıktadır. Kredi kartı Olympos genelinde heryerde geçmektedir.
Güleryüz ve saygı önceliğimiz.

Girişte geçerli bir kimlik kartı veya pasaport yeterlidir. Sonrasında adınıza kayıt yapılan oda numarasıyla Bar'ımızdan ve alakart restaurantımızdan yararlanabilir ve ücretini oda numaranıza yazdırabilirsiniz.
Bayrams'da 3 farklı konaklama seçeneği mevcuttur.

Bungalow evler Duş, wc ve klimalı odalardır. Tamamen ağaçtan yapılmıştır. Diğer oda seçeneklerine göre daha konforludur.

Ağaç Evlerimizde duş ve tuvalet ortaktır. Klima yoktur. Fan ve elektrik bulunmaktadır.

Dormlar paylaşımlı odalardır. 6-8-10 kişilik seçenekler mevcuttur. Bu odalarımızda klima bulunmaktadır. Duş ve tuvalet ortaktır.
Bayrams'ta konakladığınız süre boyunca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsizdir. Öğlen yemeği için ücreti dahilinde pansiyonumuzda bulunan alakart restauranttan oda numaranızı söyleyerek sipariş verebilirsiniz.

Pansiyonumuz bahçesinde barımız mevcuttur. Alkollü-alkolsüz bütün içecekler ücretlidir. Sabahları kahvaltıyla beraber sınırsız çay-kahve ücretsizdir.
Bayrams'a check-in saati 13.00'dır. Check-out saati 11.00'dir.
Bayrams'da kalmaya karar verdiğiniz taktirde hemen bize ulaşın sayfasından resepsiyonumuzla görüşebilir ve rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Rezervasyon Formu

Tesis Özellikleri

  • Wifi
  • Yıkama Hizmetleri
  • Klima
  • Bar & Restaurant
  • Otopark

Sorularınızı Cevaplayalım?

+90 536 990 77 49 Hergün 9.00 - 21.30
Hemen ARA
+90 536 990 77 49
Hemen YAZ
Whatsapp Ön Bilgi